Satisfyer G Spot Flex 5+

Satisfyer G Spot Flex 5+

57.65 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Satisfyer G Spot Flex 5+

Perfektne sedí! Multifunkčný vibrátor, ktorý to všetko zvládne. G-Spot Flex 5 Connect App od Satisfyer má úplne flexibilný krk, ktorý je určený na ohnutie akýmkoľvek kreatívnym spôsobom, ktorý chcete! Hľadáte niečo, čím dosiahnete svoj bod G alebo bude pôsobiť ako králičie vibrátor? Už nehľadajte! Tento všestranný vibrátor vám môže pomôcť objaviť a zamerať sa na všetky vaše obľúbené zóny potešenia. G-Spot Flex 5 Connect sa vyznačuje tenkým a okrúhlym hriadeľom s elegantnými ABS detailmi. Aplikácia G-Spot Flex 5 Connect s podporou Bluetooth sa pripája k oceňovanej bezplatnej aplikácii Satisfyer Connect, ktorá vám dáva možnosť úplnej kontroly nad výkonnými motormi. G-Spot Flex 5 Connect je vyrobená zo silikónu bezpečného pre telo, je dobíjacia a vodotesná (IPX7).

Hlavní funkce Icons_Gray_Free App Kompatibilný s bezplatnou aplikáciou Satisfyer, ktorá je dostupná pre iOS a Android
Hlavní funkce Icons_Gray_Bendable7AgaeYCOJIi4x Anatomická optimalizácia: uhol stimulácie je možné nastaviť
Satisfyer G Spot Flex 5+

Model G-Spot Flex 5 Connect od Satisfyer prináša flexibilitu, zábavu a elegantný dizajn. Vnútorný drôt sa postará o to, že sa vibrátor pre bod G premení na vibrátor typu rabbit. Môžete ho ovládať pomocou aplikácie Satisfyer Connect (ale aj nemusíte) a dosiahnuť naozaj exkluzívne zážitky.

S týmto všestranným vibrátorom spojíte svojich obľúbených erotických kamarátov do jedného všestranného zariadenia: použite G-Spot Flex 5 Connect App ako vibrátor pre bod G a individuálne upravte uhol stimulácie vďaka vnútornému drôtu. Jediným pohybom ruky je možné tento flexibilný vibrátor premeniť na vibrátor typu rabbit, ktorý stimuluje klitoris a bod G zároveň. Vyberte si z 12 rôznych úrovní vibrácií a nechajte sa vyniesť do oblakov rozkoše!

Elegantný vibrátor s kovovým leskom je obalený mäkkým silikónom šetrným k pokožke, ktorý je veľmi jemný. Pri natiahnutí slúži spodný koniec drieku ako praktická rukoväť, ktorá sa príjemne a pevne drží aj v tých najdivokejších chvíľach. Vďaka vodeodolnému prevedeniu (IPX7) prináša model G-Spot Flex 5 Connect App veľa rozkoše aj v sprche alebo vani a je možné ho ľahko čistiť teplou vodou a jemným mydlom. Spojte vibrátor s cenami ovenčenou aplikáciou Satisfyer Connect a vytvorte si vlastné vibračné vzorce alebo roztočte motorček na horúcu hudbu. Ovládanie pomôcky môžete tiež prenechať svojmu miláčikovi – s týmto parťákom na hranie sa nudiť rozhodne nebudete.

Hlavní funkce Icons_Gray_Free App Kompatibilný s bezplatnou aplikáciou Satisfyer, ktorá je dostupná pre iOS a Android
Názov:
Satisfyer G Spot Flex 5+
SKU:
4061504038674
[kkstarratings]
Vitajte v našom e-shope. Nakupujte z obrovského množstva erotického tovaru. Naša ponuka je naozaj obrovská. Široký výber erotických hračiek a pomôcok. Rýchle doručenie až k vám domov. Neustále pre vás rozširujeme našu ponuku erotických hračiek.
Vyberajte z ponuky
5232
produktov
1
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Erotech.sk