Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating

Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating

87.65 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Nafukovacia panák GLADIATOR Love Doll vibrating z kvalitného vinylového materiálu od značky Pipedream rozsekne vaše predstavy a premení ich na skutočnosť! Tento tmavovlasý fešák je teraz v ringu, aby potešil všetky ženy aj mužov bez rozdielu.

 

Pevná hlava ponúka otvorené ústa bez otvoru s vypláznutým mäkkým jazykom, ktorý je vibračná a bude pripravený vás dráždiť. Môžete nechať stimulovať vašu lastúrku, análik alebo semenníky. Odnímateľný vibrátor tvare penisu z realistického materiálu je na dotyk ako pravý a nikdy nepoľaví aby vydržal až do vášho konca. Jazyk aj penis sú na káblové diaľkové ovládanie. Pohon je zaistený tromi batériami typu C, ktoré nie sú súčasťou balenia.

 

Nezaťažujte panáka celú váhou tela, aby nedošlo k jeho pretrhnutiu. Vyhnite sa kontaktu s ostrými a špicatými predmetmi, mohlo by dôjsť k prepichnutiu materiálu. Používajte len lubrikačný gél na vodnej báze.

 

Nafukovacie spoločník pre osamelých mužov aj ženy, kvalitné vinylový materiál, pevnejšie tvarovaný tvár a maľované tvary tela vrátane ochlpenia, mäkký vibrujúci jazýček pre orálny uspokojenie a realistický vibrátor v tvare penisu na káblové diaľkové ovládanie ovládané nezávisle na sebe.

Nafukovacia panák GLADIATOR Love Doll vibrating z kvalitného vinylového materiálu od značky Pipedream rozsekne vaše predstavy a premeny je v skutočnosti! Tento tmavovlasý fešák je teraz v ringu, aby potešil všetky ženy aj mužov bez rozdielu.

 

Pevná hlava ponúka otvorenú ústam bez otvorenia s vyplneným mäkkým jazykom, ktorý je vibračná a bude pripravený vás dráždiť na kľúči. Môžete jej zakleknout a nechať stimulovať vašu lastúrku, análik alebo semenníky. Odnímateľný vibrátor tvare penisu s odhaleným žaluďom z realistického materiálu je na dotyk ako pravý a nikdy nepoľaví, aby vydržal až do konca. Jazyk aj penis sú na káblové diaľkové ovládanie, aby bol chlapec pod kontrolou a plnil len vaše požiadavky. Oba možno ovládať výrobou na seba vďaka posuvným tlačidlám. Pohon je zaistený tromi batériami typu C, ktoré nie sú súčasťou balenia.

 

Užívajte si gladiátorské hry priamo vo vašej spálni a povzbudzujte je na vyššej úrovni.

 

Prečo zrovna panáka nafukovacieho Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating: nafukovacie spoločník pre osamelých mužov aj ženy, kvalitné vinylový materiál, pevnejšie tvarovaný tvár a maľované tvary tela vrátane ochlpenia, mäkký vibrujúci jazýček pre orálny uspokojenie a realistický vibrátor v tvare penisu na káblové diaľkové ovládanie ovládané na sebe.

Nezaťažujte panáka celú váhou tela, aby nedošlo k jeho pretrhnutiu. Vyhnite sa kontaktom s ostrými a špičkovými pr

edmety, mohlo by dôjsť k prepichnutiu materiálu. Používajte len lubrikačný gél na vodnej báze.

 

Názov:
Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating
SKU:
P20374
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Vitajte v našom e-shope. Nakupujte z obrovského množstva erotického tovaru. Naša ponuka je naozaj obrovská. Široký výber erotických hračiek a pomôcok. Rýchle doručenie až k vám domov. Neustále pre vás rozširujeme našu ponuku erotických hračiek.
Vyberajte z ponuky
5232
produktov
1
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Erotech.sk