Pillow Talk Sassy

Pillow Talk Sassy

53.65 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Za tú krátku dobu, čo existuje kolekcia Pillow Talk, sa stala medzinárodným bestsellerom! Tento produktový rad vyjadruje krásu, zábavu a silu, pričom Sassy je vrcholom týchto ideálov.

S nabíjateľnou batériou a priloženým USB nabíjacím káblom je Pillow Talk vždy pripravený.

KRYSTAL SWAROVSKI - Luxusný vibrátor G-bodu PILLOW TALK je vec krásy a sily. Veľký kryštál Swarovski je umiestnený v nádhernom mriežkovom designe pre optimálnu eleganciu s LED svetlom.
Stimuláciu G-bodu - Zakrivená hlava je zmyselne tvarovaná a dokonale cielia na bod G pre optimálne uspokojenie.
MATERIÁL BEZPEČNÝ PRE TELO - Vyrobené z najmäkšieho silikónového materiálu, ktorý je nielen 100% bezpečný pre telo, ale tiež ľahko kĺže po koži.
JEDNODUCHÉ POUŽITIE - Textúra vankúšiku na oboch stranách rukoväte umožňuje pohodlné ovládanie vibrátora za všetkých okolností.
RÝCHLOSŤ - Pri stlačení a podržaní tlačidla kryštálu Swarovski tento vibrátor ožije počas niekoľkých sekúnd. Pekný, ale výkonný, rýchlo sa premení v hnaciu silu vibrácií a otrasie všetkým, čo mu stojí v ceste, vibráciami, pri ktorých sa krúti prstami.

Cestovné zámok: Rýchlo stlačte tlačidlo 3x, kým nepocítite 2 vibrácie.

Materiál: Silikón, ABS
Napájanie: Dobíjacie lítiová batéria (súčasťou balenia), USB
Špeciálne vlastnosti: Bezdrôtové
Batérie: Lítiová 420mAh
Doba chodu: až 2,5 hodiny
Frekvencia vibrácií: 7500 ot./min
Zloženie: silikón, ABS
Doba nabíjania: cca 1,6 hodiny

 

• Cestovateľský USB dobíjacia vibrátor G-bodu
• Perfektné pre sólové i párové hranie
• Výkonná inkrementálne regulácia rýchlosti pre plne prispôsobiteľné zábavné sedenie
• Obsahuje kryštál Swarovski s LED svetlom

Pillow Talk je kolekcia, ktorá vyjadruje krásu a silu, pričom Sassy je vrcholom týchto ideálov. Mäkké pružné telo vám pomôže objaviť každú vašu túžbu, zatiaľ čo veľká zakrivená hlava je ideálny pre optimálne potešenie z G-bodu.

Pre väčšiu stimuláciu slúži jemný obrys s elegantnou krivkou prebiehajúcou po každej strane. Krásna rukoväť má textúru polstrovaného vankúše a oslnivé krištáľové tlačidlo podsvietené LED svetlom pre luxusný vzhľad. Vďaka dobíjaciu batériu a priloženému nabíjaciemu kábla USB je Pillow Talk vždy pripravený. Je vyrobené z hebkého silikónového materiálu, ktorý je 100% bezpečný pre telo a ľahko kĺže po koži.

Cestovné zámok:
Rýchlo stlačte tlačidlo 3x, kým nepocítite 2 vibrácie.

Ako používať:
Stlačením a podržaním tlačidla zvýšite intenzitu vibrácií. Zapnite vibrátor stlačením tlačidla napájania. LED dióda sa rozsvieti, keď je vibrátor zapnutý. Keď je zapnutý, môžete ho kedykoľvek vypnúť jedným stlačením tlačidla.

čistenie:
Súčasťou je čistiaca kefka, ktorý vám pomôže správne vyčistiť drážky kovového pásku a okolo tlačidla. Poznámka: Predmety Pillow TalkTM sú vodeodolné. Čistite vlhkou handričkou a čistiacim prostriedkom na hračky alebo teplou mydlovou vodou. Neponárajte.

nabíjanie:
Zasuňte kolík kábla USB do samotesniaceho nabíjacieho portu na strane produktu a potom zapojte kábel USB do nástenného adaptéra USB. Kým sa jednotka nabíja, LED kontrolka bude pomaly blikať. Akonáhle sa nabíjanie dokončí, kontrolka bude trvalo svietiť. Po dokončení nabíjania sa produkt automaticky odomkne a bude pripravený na použitie.

Batérie: Lítiová 420mAh
Doba chodu: až 2,5 hodiny
Frekvencia vibrácií: 7500 ot./min
Zloženie: silikón, ABS
Doba nabíjania: cca 1,6 hodiny
Materiál: Silikón, ABS

Názov:
Pillow Talk Sassy
SKU:
0677613265166
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Vitajte v našom e-shope. Nakupujte z obrovského množstva erotického tovaru. Naša ponuka je naozaj obrovská. Široký výber erotických hračiek a pomôcok. Rýchle doručenie až k vám domov. Neustále pre vás rozširujeme našu ponuku erotických hračiek.
Vyberajte z ponuky
5232
produktov
1
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Erotech.sk