Kiiroo Pearl 2+

Kiiroo Pearl 2+

112.19 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Vibrátor bodu G
Teledildonická funkcia
5 vibračných režimov
Vrátane USB nabíjacieho kábla
Horúce, horúcejšie, Pearl 2!

Pearl 2 od Kiiroo je technicky dokonalý vibrátor bodu G, ktorý otvára celý svet možností erotickej hry. S ním sú možné horúce sólové medzihry, partnerský sex na diaľku a dokonca aj skutočný kybersex. Vďaka funkcii teledildonic sa môžete ľahko spojiť s hračkou svojho partnera, s erotickým online obsahom alebo s komunitou Kiiroo. Úplne jednoducho v režime Bluetooth prostredníctvom aplikácie FeelConnect alebo WLAN.
Vibrátor bodu G tiež presvedčí sám o sebe 5 vzrušujúcimi úrovňami vibrácií. Vďaka patentovanej technológii dotykovej citlivosti je Pearl 2 vysoko citlivý a vibruje iba pri priamom kontakte v režime citlivom na dotyk. Ako skutočne kvalitný výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu. Vďaka tomu je nielen obzvlášť mäkký a pohodlný, ale tiež zaisťuje intenzívny pocit podobný pokožke počas používania. Pearl 2 je možné bez problémov používať aj vo vani, pretože je vodeodolný. Po mnoho príjemných hodín osamote alebo ako pár. S online obsahom alebo s ostatnými účastníkmi komunity.

Celková dĺžka 19 cm, hĺbka vloženia 14 cm, Ø 3,6 cm - 4,2 cm. ABS silikón. Vrátane úložného puzdra a USB konektora.

Vibrátor bodu G
Teledildonická funkcia
5 vibračných režimov
Obsahuje USB kábel
Horúce, horúcejšie, Pearl 2!

Pearl 2 od Kiiroo je technologicky vyspelý vibrátor bodu G, ktorý otvára úplne nový svet erotických možností. Umožňuje horúcu sólovú zábavu, párovú hru na diaľku alebo skutočný kybersex. Teledildonic funkcia umožňuje jednoduché spojenie s hračkou partnera, erotickým online obsahom alebo komunitou Kiiroo – v režime Bluetooth pomocou aplikácie FeelConnect alebo cez WLAN.

Vibrátor bodu G tiež presvedčí jednou rukou vďaka 5 vzrušujúcim úrovniam vibrácií. Patentovaná dotyková technológia robí Pearl 2 vysoko citlivým, takže v režime citlivom na dotyk vibrácie Pearl 2 reagujú iba na dotyk. Prvotriedny výrobok je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, vďaka čomu je nielen extrémne mäkký a príjemný, ale taktiež poskytuje intenzívny pocit ako na pokožke počas používania. Pearl 2 je vodeodolný, takže ho možno použiť aj vo vani. Určite to poskytne nejakú príjemnú sólovú zábavu alebo zábavu pre páry - s online obsahom alebo ďalšími členmi komunity.

Kompletná dĺžka 19 cm, dĺžka vloženia 14 cm, Ø 3,6 cm - 4,2 cm. ABS silikón. Obsahuje úložné vrecko a USB konektor.

Názov:
Kiiroo Pearl 2+
SKU:
8720256722519
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Vitajte v našom e-shope. Nakupujte z obrovského množstva erotického tovaru. Naša ponuka je naozaj obrovská. Široký výber erotických hračiek a pomôcok. Rýchle doručenie až k vám domov. Neustále pre vás rozširujeme našu ponuku erotických hračiek.
Vyberajte z ponuky
5232
produktov
1
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Erotech.sk