Kiiroo - Onyx+ Teledildonic Masturbator Lisa Ann

Kiiroo - Onyx+ Teledildonic Masturbator Lisa Ann

268.85 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Masturbátor so zvlášť realistickými pohybmi
Špeciálna krabička vrátane autogramu Lisy Ann
Intenzívne pracuje 10 kontraktačných krúžkov
Možno použiť s teledildonickou funkciou alebo ručne
Pre fanúšikov Lisy Ann!

Plne automatický masturbátor s gombíkovým rukávom vyrobeným z textúry pripomínajúcej kožu. Obsahuje škatuľu podpísanú dospelou hviezdou Lisou Ann a mince zameniteľné na FeelLisaAnn.com. 10 sťahovacích krúžkov vo vnútri zaisťuje obzvlášť intenzívnu stimuláciu. Pre emocionálny sex na diaľku je možné ONYX+ Lisa Ann spárovať s kompatibilnými partnerskými hračkami cez Bluetooth alebo WLAN. Patentované teledildonické senzory potom prenášajú pohyby partnera na masturbátor. Integrovaný softvér taktiež umožňuje použitie online platformy FeelMe.com: synchronizuje masturbátor s kódovanými videami, virtuálnou realitou, hrami a webovými kamerami. V interaktívnom režime riadi dĺžku a rýchlosť pohybov hore a dole sám masturbátor – prispôsobený hračke partnera alebo online obsahu. Onyx+ Lisa Ann je možné samozrejme používať aj v manuálnom režime: Tu je možné individuálne nastaviť rýchlosť masážnej funkcie. Vrátane USB nabíjacieho kábla.

Celková dĺžka 26,3 cm, hĺbka vloženia 16,5 cm, vnútorný priemer 4-4,5 cm. ABS, POM, TPE.

Masturbátor s extrémne realistickými pohybmi
Špeciálna krabica s podpisom Lisy Ann
10 sťahovacích prstencov je intenzívnych
S funkciou teledildonic alebo ručne
Pre fanúšikov Lisy Ann!

Plne automatický masturbátor s bodkovaným rukávom vyrobeným z textúry pripomínajúcej kožu. Obsahuje krabičku od erotickej hviezdy Lisy Ann s podpisom a mincami, ktoré je možné uplatniť na FeelLisaAnn.com. 10 sťahovacích krúžkov vo vnútri masturbátora poskytuje veľmi intenzívnu stimuláciu. ONYX+ Lisa Ann je možné pripojiť ku kompatibilným partnerským hračkám cez Bluetooth alebo WiFi pre realistický sex na diaľku. Patentované teledildonické senzory prenášajú pohyby partnera na masturbátor. Integrovaný softvér umožňuje používať masturbátor na webe FeelMe.com. Webová stránka synchronizuje masturbátor s kódovanými videami, virtuálnou realitou, hrami a webovými kamerami. V interaktívnom režime je možné dĺžku a rýchlosť úderov ovládať pomocou samotného masturbátora – údery je možné prispôsobiť hračke partnera alebo online obsahu. ONYX+ Lisa Ann je možné používať aj v manuálnom režime – v tomto režime je možné prispôsobiť rýchlosť masážnej funkcie. Obsahuje USB kábel.

Kompletná dĺžka 26,3 cm, hĺbka vloženia 16,5 cm, vnútorná Ø 4-4,5 cm. ABS, POM, TPE.

Názov:
Kiiroo - Onyx+ Teledildonic Masturbator Lisa Ann
SKU:
8719324994712
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Vitajte v našom e-shope. Nakupujte z obrovského množstva erotického tovaru. Naša ponuka je naozaj obrovská. Široký výber erotických hračiek a pomôcok. Rýchle doručenie až k vám domov. Neustále pre vás rozširujeme našu ponuku erotických hračiek.
Vyberajte z ponuky
5232
produktov
1
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Erotech.sk