Autoblow A.I.+ Machine

Autoblow A.I.+ Machine

268.85 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Masturbátor napájaný zo siete s 9 režimami fajčenia
NOVINKA: Možno ho ovládať prostredníctvom online nastavenia na smartfóne
Novinka: Upínací krúžok penisu môže byť pevnejší
10 rýchlostí pre každý režim
Ďalší režim AI s umelou inteligenciou
Tlačidlo dodatočnej pauzy
LED svetlo
Rukáv s drážkovaným kanálom na potešenie a ústnym otvorom
Rukáv je možné sňať na čistenie
Realistické fajčenie, ktoré je možné teraz ovládať pomocou smartfónu!
Masturbátor AI+ od Autoblow napájaný zo siete má 9 režimov fúkania a ďalší režim AI, ktorý mení svoje rytmy pri každom použití, a preto vytvára úžasne realistický pocit z fúkania.

Režim AI bol naprogramovaný na základe stoviek filmov o fajčení a náhodne reprodukuje strojovo naučené techniky. Pre dokonalé prevedenie fúkania je umelá inteligencia schopná posunúť držiak návleku a silikónový návlek do 250 rôznych pozícií. 10 dodatočných rýchlostí pre každý režim poskytuje ešte väčšiu rozmanitosť počas potešenia. Tlačidlo dodatočnej pauzy znamená, že si človek môže dať počas fajčenia rýchlu prestávku - napríklad oddialiť orgazmus.

Všetky režimy je možné ľahko ovládať stlačením tlačidla (s LED podsvietením) alebo teraz prostredníctvom online nastavenia na smartfóne/tablete. Autoblow AI+ môže byť pripojený k internetu (QR kód alebo Autoblowme.com) a má prístup k radu webových funkcií, napr. diaľkovému ovládaniu, možnostiam vyfajčenia na stiahnutie, hlasovému ovládaniu (Beta) a ďalším. Zákazníkovi sa odporúča aktualizovať firmware pred prvým použitím Autoblow AI+ – všetky videá o tom, ako to urobiť, nájdete tu: http://autoblowme.com. K dispozícii sú aj pokyny na pripojenie Autoblow AI+ k internetu.

K dispozícii je aj nová funkcia – uchopovač penisu je možné utiahnuť pre ešte intenzívnejší pocit. Priemer je možné nastaviť od 47 mm do 53 mm pomocou skrutkovača (AI+ je pri dodaní na 50 mm).

Rukáv má vo vnútri otvor pre ústa a drážky. Objímku je možné tiež vybrať z puzdra na čistenie. Ďalšie návleky s otvormi na poš

Sieťovaný masturbátor s 9 režimami fajčenia
NOVINKA: je možné ovládať pomocou online nastavenia pomocou smartfónu
Novinka: Upínací krúžok na penis je možné utiahnuť
10 úrovní rýchlosti pre každý režim
Ďalší režim AI s umelou inteligenciou
LED svieti
Tlačidlo dodatočnej pauzy
Rukáv s drážkovaným kanálom na potešenie a ústím
Rukáv odnímateľný na čistenie
Realistické fajčenie je možné teraz ovládať aj pomocou smartfónu!
Masturbátor Autoblow AI+ pripojený k sieti s 9 režimami fajčenia a ďalším režimom umelej inteligencie, ktorý mení svoj rytmus pri každom použití, vytvára vzrušujúci realistický pocit pri fajčení.

Režim AI bol naprogramovaný na základe stoviek filmov o fajčení a reprodukuje strojovo naučené techniky v náhodnom režime. Pre optimálnu realizáciu fajčenia je umelá inteligencia schopná posunúť držiak návleku a silikónový kryt do 250 rôznych pozícií. 10 dodatočných úrovní rýchlosti pre každý režim poskytuje ešte väčšiu rozmanitosť pri milovaní. Tlačidlo extra pauzy taktiež umožňuje krátko prerušiť fajčenie, napríklad pre trochu oddialenie orgazmu.

Všetky režimy je možné pohodlne ovládať stlačením tlačidla (s LED podsvietením) priamo na hračke alebo novo aj prostredníctvom online nastavenia prostredníctvom smartfónu/tabletu. K tomu je Autoblow AI+ pripojené k internetu (QR kód alebo Autoblowme.com) a potom môže pristupovať k radu webových funkcií, ako je napr. B. Diaľkové ovládanie, možnosti fajčenia na stiahnutie, hlasové ovládanie (beta) a ďalšie. Pred prvým použitím sa odporúča aktualizovať firmware - všetky inštruktážne videá nájdete na http://autoblowme.com, vrátane návodu na pripojenie k internetu.

Novinkou je aj funkcia utiahnutia krúžku na uchopenie penisu pre intenzívnejší pocit zovretia. Priemer je možné ľahko nastaviť od 47 mm do 53 mm pomocou skrutkovača (AI+ je dodávaný nastavený na 50 mm).

Drážkované vnútorné puzdro s otvorom na ústa je možné z puzdra vybrať pre ľahké čistenie. Ďalšie návleky s otvormi pre vagínu a

Názov:
Autoblow A.I.+ Machine
SKU:
0704751345808
[kkstarratings]

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
Vitajte v našom e-shope. Nakupujte z obrovského množstva erotického tovaru. Naša ponuka je naozaj obrovská. Široký výber erotických hračiek a pomôcok. Rýchle doručenie až k vám domov. Neustále pre vás rozširujeme našu ponuku erotických hračiek.
Vyberajte z ponuky
5232
produktov
1
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Erotech.sk